• RT-STUDIO / WIZART CZYLI ZESPÓŁ ARTYSTÓW I ARCHITEKTÓW...

  Z wielką przyjemnością i entuzjazmem podchodzimy do każdego nowego wyzwania - w pracy nie używamy słowa "niemożliwe" - oferujemy kompleksową usługę projektową wykonawczą na najwyższym poziomie. Podpowiemy rozwiązanie i pomożemy zrealizować każdy pomysł, nawet ten najbardziej zwariowany. Tworzymy niepowtarzalne, charakterystyczne i odzwierciedlające Wasze wizje projekty. Pomaga nam w tym nasze wykształcenie plastyczne i architektoniczne, ale przede wszystkim wieloletnie doświadczenie zdobyte na rynku krajowym i zagranicznym, dzięki któremu jesteśmy w stanie stanąć na wysokości najtrudniejszego zadania, aby w końcowym efekcie powstał dopracowany, oryginalny i jedyny w swoim rodzaju projekt. Nasze doświadczenie sięga 19-tu lat na rynkach hiszpańskim i polskim.

  TWORZYMY DLA NAJLEPSZYCH...

  Z naszych pomysłów skorzystali właściciele restauracji nagradzanych za swoją wyjątkowość. Najnowszymi projektami są restauracje sieci "Bella Napoli di Enzo Rossi", a pierwszym z nich był lokal na warszawskiej Sakiej Kępie przy ul. Francuskiej 18.

  NAPISALI O NASZYCH REALIZACJACH...

  Wielokrotnie z nieukrywaną przyjemnością dowiadywaliśmy się o artykułach jakie powstały o naszych pracach. Najczęściej wyrażano opinię o, jak stwierdzono, bardzo charaterystycznym projekcie wnętrza dla "KLUSKI POLSKIEJ". Artykuły mówiące o tej realizacji znalazły się m.in. w "Designerer", "Lifestyle & Fashion" i w "Gazecie Wyborczej", gdzie Maciej Nowak poświęcił spory fragment swojej wypowiedzi wystrojowi. Można też o tym wystroju przeczytać opinie odwiedzających w wielojęzycznym przewodniku "Trip Advisor" czy na blogach "Pani Mruk", "Kuba Pichci", a także na stronach takich jak ta brazylijska Projeto 101 Paises, kanadyjskiej The Cadaver Cheronicles czy rosyjskie Secondstreet i Fotoblog.
  Opinie o naszej innej realizacji - klubokawiarni "KONSTYTUCJA" na Pl.Konstytucji w Warszawie znajdziecie na "Froblog", "Wawalove" czy "Beerpubs". Nasz projekt włoskiej restauracji BELLA NAPOLI natychmiast wzbudził zaiteresowanie AECCafe, a zaraz potem pojawił artykuł w PropertyDesign.pl.
icon_container